www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - disponuje kavárnouHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena - na pokojích je telefon
 

Hotel U Zlatého jelena
Celetná 11, Praha 1-Staré Město 11000
Česká Republika
Hotel-Praha-U-Zlateho-Jelena@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel U Zlatého jelena ubytování Praha 1-Staré Město Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel U Zlatého jelena - ubytování Praha 1-Staré Město | Vítejte

 
Hotel Praha 1-Staré Město U Zlatého jelena Ubytování je hostům nabízeno v půvabném hotelu "U Zlatého jelena", který je umístěn ve starobylé budově na Praze 1, o níž se historické prameny zmiňují již v roce 1366.

Svojí ideální polohou ve velmi známé Celetné ulici, bývalé Královské cestě na Praze 1, se hotel U Zlatého jelena řadí mezi nejlépe situované ubytovací zařízení v samém srdci Prahy.

Jen pár kroků hosty dělí od Staroměstského náměstí, chůzí dosažitelné jsou i všechny ostatní turisticky vyhledávané památky a místa, včetně Pražského hradu, odkud se Vám naskytne jeden z nejpůsobivějších pohledů na město.

Ubytování:
Pokoje hotelu U Zlatého jelena na Praze 1 jsou vybaveny starožitným nábytkem a uměleckými kovářskými pracemi.

V každém pokoji je luxusní sociální zařízení, televize se satelitním přenosem, telefon s přímou volbou a minibar. Některé koupelny jsou vybaveny vanou s perličkovou/hydromasážní koupelí. Celková kapacita hotelu je 49 lůžek s možností přistýlek.

Gastronomie:
Snídaně se podávají formou bufetu v příjemném prostředí kavárny v přízemí budovy hotelu. Možnost celodenního stravování pak nabízí řada restaurací v blízkém okolí, včetně jedné umístěné přímo v gotickém sklepení budovy hotelu.

Kavárna Hotelu U Zlatého jelena na Praze 1 je nejen místem posezení u snídaně, servírované formou bufetu denně od 7:30 do 10:30 a zpestřené o výrobky z naší domácí pekárny, ale také místem přátelských i pracovních setkání či oslav.

Kavárnu je možné využít i pro pracovní snídaně a je potěšením uspořádat pro hosty jakoukoli událost dle potřeb a požadavků, od rautů po prezentace či oslavy význačných příležitostí.

Tip na Výlet:
Bludiště na Petříně v Praze bylo vybudováno v roce 1891 Klubem českých turistů. Stavba je zmenšeninou bývalé vyšehradské brány Špička, která byla postavena jako součást opevnění ve 14. století za vlády Karla IV. Do dnešní doby se dochovaly pouze její zbytky, které lze vidět na Vyšehradě v ulici V pevnosti mezi Táborskou a Leopoldovou bránou. V Bludišti na Petříně je malba od K. Liebschera, A. Liebschera a V. Bartoňka, která zachycuje výjevy z bojů Pražanů se Švédy na Karlově mostě v roce 1648. K obrazu vede chodba vyplněná různě zakřivenými zrcadly. Právě ta je vyhledávaná návštěvníky Prahy i Pražany. Poskytuje zábavu nejen dětem, ale i dospělým.